Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Akbank’tan Esnafa Özel POS Tarifesi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Anlaşması

Akbank, geliştirdiği özel ürün, hizmet ve çözümler ile Türkiye ekonomisinin kılcal damarları sayılan esnaf ve sanatkarlara güç vermeye devam ediyor. Esnafa yönelik çalışmalarını “Akbank’tan Esnaf Kardeşliği” altında sürdüren Akbank, esnaf ve sanatkarın lider çatı örgütü Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ile geniş kapsamlı bir işbirliğine adım attı.

TESK-Akbank İşbirliği ile Esnafa Özel EkoPOS Tarifeleri

TESK üyeleri ‘Esnafa EkoPOS Tarifeleri’ ile POS için ödeyeceği ücreti ay başında bilecek. Dolayısıyla aylık hesabını, maliyetini net bir şekilde hesaplayabilecek. EkoPOS’dan yararlanmak isteyen TESK üyesi esnaf, aylık cirosuna uygun olan tarifeyi seçerek sadece tek bir sabit ücret ödeyecek ve ay boyunca yapacağı işlemler için başka hiçbir ücret ödemeyecek. 1.000 TL ciroya kadar aylık 15 TL sabit ücret, 2.000 TL ciroya kadar aylık 25 TL sabit ücret, 3.000 TL ciroya kadar aylık 35 TL ve 5.000 TL ciroya kadar aylık 50 TL sabit ücret seçeneklerinin sunulduğu EkoPOS ile TESK’e bağlı tüm esnaf POS sahibi olacak.

Ücretlendirme detayları için tıklayınız.

Akbank KOBİ MİY’leri Esnafın Yanında Staj Yapıyor, İşi Ustasından Öğreniyor

Ayrıca, Akbank-TESK işbirliği çerçevesinde, Akbank KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticileri (MİY) kariyer eğitimlerinin bir parçası olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren TESK tarafından Akbank’a yönlendirilen esnaf ve sanatkarları ziyaret edecek. MİY’ler, esnaf ile bir arada zaman geçirerek, müşteri, banka, tedarikçi açısından esnafın günlük döngüsünü daha yakından izleyerek, esnafın gündeminde olan konuları kavrayacak ve varsa yaşanan sıkıntı ve sorunlarını öğrenerek çözümler geliştirilmesine destek olacak. MİY’ler ayrıca, ticaret mantığı ve anlayışını da ustasından öğrenebilecek. MİY’ler esnafın yanında 1 gün staj yaparak eğitimlerine sahada da devam ediyor olacaklar. ​​