Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez’den Birliğimize Ziyaret

Ak Parti adıyaman İl Başkanlığı, ülke ve Adıyaman gündemiyle ilgili sivil toplum kuruluşlarına istişare ziyaretleri gerçekleştiriyor. AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez ve yönetim kurulu üyeleri birliğimizi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. 

İl Başkanı Abdurrahman Dimez ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarete Aesob başkanı Ziya DURANAY ve bereberinde yönetim kurulu üyesi Nuri ANAÇ, Lokantacılar Odası Başkanı Hüseyin TURAN, Ağaç İşleri Odası Başkanı Zeynal ASNUK ve Genel Sekreter Mesut ERGÜL katıldılar.  

Adıyaman ve ülke gündemine ilişkin yaşanan gelişmeler ve bunların ortaya çıkartacağı sonuçlar üzerinde konuşan siyasiler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ülkenin ve Adıyaman’ın daha iyi yerlere gelebilmesi için el birliği ile hareket etmek gerektiğini vurguladılar.

AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Adıyaman’a yapılan yatırımlar ve projelerin yanı sıra Türkiye’nin önündeki siyasi, ekonomik durum ile ilgili bilgilerini paylaştı.

Abdurrahman Dimez, olası bir referandum durumunda sadece siyasilere değil sivil toplum kuruluşlarına da büyük görevler düştüğünü belirterek, yardım ve destek beklediklerini söyledi.