Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

BAŞKAN ZİYA DURANAY'DAN YENİ YIL MESAJI

Acı tatlı, birçok anıyı barındıran 2017 yılını geride bırakırken, hepimizin önünde yeni bir sayfa açmayı umduğumuz 2018 yılı var. Bu sebeple başta ülkemiz ve esnaf sanatkârımız olmak üzere yeni yılın tüm insanlığa güzellikler, esenlikler getirmesini diliyorum. Alın teriyle ekmeğini kazanan, ülkemizin ekonomisine güç katan esnafımız her şeyin en güzeline en iyisine layıktır. 2018 yılında esnaf sanatkârın tezgahından bereketin hiç eksik olmaması en büyük duamızdır.
Bilindiği gibi 2018 yılının esnaf camiamız için ayrı bir önemi var. Ocak ayından başlayarak esnaf odalarımızda, birliklerimizde, federasyonlarımızda, konfederasyonumuzda Eylül ayına dek sürecek bir seçim maratonu yaşanacak. Şimdiden yapılacak olağan genel kurulların tüm esnaf camiamıza hayırlı olmasını umuyor, seçimlere katılacak oda başkanı adaylarına başarılar diliyorum. Genel kurulların, esnaf ahlakına yakışır şekilde huzur, birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik anlayışımıza uygun olarak gerçekleşmesini temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, sizlerin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Bu yeni yılda herkese, mutluluk, sağlık ve başarılar dilerim.