Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Başkan “DURANAY” Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığına yeniden talip

 

Başkan “DURANAY” Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığına yeniden aday  

Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Ziya DURANAY, 6 Mayıs'ta yapılacak olan olağan genel kurul için Besni Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığının ev sahipliğinde Besni'de istişare toplantısı düzenlendi.

Yenikent Yılmaz Kafe'de yapılan istişare toplantısına, Adıyaman Kasaplar Odası Birliği Başkanı Nuri Anaç, Adıyaman Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Ahmet Taş, Adıyaman Yemeniciler ve Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şeyh Mehmet Kaplan, Adıyaman Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Mahmut Yücel, Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mitat Sonğur, Besni Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayati İşitmen, Yeni Besni Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Arif İşitmen, Besni Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Haci Arslan, Gerger Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Metin, Çelikhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Koç, Tut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şinasi Kesici, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Latif Kocaman, Gölbaşı Şoförler Odası Başkanı Mustafa Şahin, Adıyaman Kahveciler Odası Başkanı Sinan Turan, Adıyaman Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Şeyh Ahmet İnal ve Kahta Şoförler Odası Başkanvekili Mustafa Demiral katıldı.

İstişare toplantısında konuşan Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Ziya DURANAY;  "6 Mayıs'ta yapılacak olan Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin 2018 Olağan Genel Kurulunda teşkilatımızın oda yöneticisi arkadaşlarımızın teveccühü ile 2014 yılında beridir büyük bir mutluluk ve gururla yönetim kurulu başkanlığını yaptığım bu göreve ekip arkadaşlarımızla tekrar talip olduk.

Başkan DURANAY; İlk startımızı bizlere desteklerini hiçbir dönem esirgemeyen Besni ilçemizden başlatarak verdik. Besni Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayati İŞİTMEN ve Besni Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mitat SONĞUR ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür ederim… ayrıca;

Bugünden itibaren de sizlerle beraber çalışmalarımıza hız vereceğiz. Yapılacak olan seçimlerin ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Oda Başkanımızla bu yola çıktık ve çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Hep birlikte omuz omuza vererek yapılacak olan seçimden başarıyla çıkmayı hedefliyoruz.” dedi.