Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

BAŞKAN DURANAY'DAN TEBRİK MESAJI

 

ADIYAMAN

ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI

ZİYA DURANAY'DAN TEBRİK MESAJI

 

Demokrasi tarihi açısından önemli bir adımı daha milletçe birlikte başarılı bir şekilde geçirdik. Güzel bir seçim atmosferi oldu, kazanan demokrasimiz oldu.

Halkımız, güçlü bir yürütme için iradesini Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için ortaya koyarken, meclisi de aynı yönde yapılandırdı ve siyasi istikrara tam not verdi.

Esnaf ve sanatkârlarımız huzur, güven ve istikrarın sürmesi için her zaman elini taşın altına koymaktadır. Esnaf ve Sanatkârlarımız, ekonominin istikrar kazandığı dönemlerde büyümektedir.

Yeni hükümet sistemi ile birlikte karar mekanizmaları daha çabuk işleyecek ve uygulamalar da daha hızlı gerçekleşecektir. Bu sonuçlarla belirsizlik ortamı kalktı, piyasalar rahatlayacak, ülke ekonomisi de canlanacaktır. Bu süreçte Türkiye'nin istikrarlı bir şekilde büyüyeceğine, ekonomik gücünü tüm dünyada başarıyla temsil edeceğine ve milli gelirini de sürekli arttıracağına şüphemiz yoktur.

Çıkan bu sonucun ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile getirmesini temenni eder, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ı, Adıyaman Milletvekillerimizi ve yeni meclisimizi tebrik eder, yeni icraat döneminde başarılar dilerim.