Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

PROTOKOL-ANLAŞMALAR

 

HEDEF EVİM ADIYAMAN ŞUBESİ

Başlama Tarihi: 27/08/2020

Bitiş Tarihi      : Her yıl yenilenir

İçerik                          : Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği üyelerine ve 1. Derece yakınlarına özel imkânlar sağlayan  protokolün detaylarında;                                                                                                                                                                                                          

v Üyelere % 0, % 5 ve % 10 peşinat ile iştirakte bulunan ve 1. Derece yakınları için % 15 indirim uygulanacaktır.       

v Üyelere % 20, % 30 ve % 40 peşinat ile iştirakte bulunan ve 1. Derece yakınları için % 20, % 30 ve % 40 indirim uygulanacaktır.                                                                                                                                                                           

v Yarısı peşinatlı girişlerde 1 ve 3 ay içerisinde Erken teslimat kampanyası imkanı.   

v Ekspertiz, ipotek koyma kaldırma ücretlerinin alınmaması gibi birçok özel imkanlar yer alıyor.

 

BİR EVİM ADIYAMAN ŞUBESİ

Başlama Tarihi : 06/11/2019

Bitiş Tarihi       : Her yıl yenilenir

İçerik                : Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği üyelerine ve 1. Derece yakınlarına özel imkânlar sağlayan  protokolün detaylarında;

v Üyeler ile iştirakte bulunan ve 1. Derece yakınları için % 10 indirim uygulanacaktır.       

 

ÖZEL ADIYAMAN PARK HOSPİTAL HASTANESİ

Başlama Tarihi     : 18/12/2020

Bitiş Tarihi            : 18/12/2021

İçerik                    : Birliğimiz ile Özel Adıyaman Park Hospital Hastanesi arasından gerçekleştirilen Hizmet Protokolü gereği birliğimiz ve bağlı odalarımız çalışanları ile oda üyelerinin kendileri ve birinci derece yakınlarının faydalanabilecekleri hizmetlerde aşağıda belirtilen indirim imkanları sağlanmıştır.

v Birliğimiz ve bağlı odalarımız çalışanları ile oda üyelerinin kendileri ve birinci derece yakınlarının tedavilerinde Özel Gözde Adıyaman Hastanesi tarafından belirlenen ilave ücretleri için ayakta başvurularda ve sonrası istenebilecek tetkiklerde % 20 indirim uygulanacaktır.

v Hastanede yapılan tüm operasyonlarda ve medikal yatışlarda (otelcilik ücretlerinde) % 10 indirim uygulanacaktır.

v Check-Up yaptırmak isteyen personel, üyelerimiz ve birinci derece yakınları için hastane tarafından belirlenen 1250 KDV (dahil) müracaatı sırasında indirim yapılmadan tahsil edilir.

v Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmayan işlemler (HSG, AŞILAMA, MİKRO ÇİP YÖNTEM, İLE AŞILAMA EPİDURAL ANESTEZİ) veya isteğe bağlı uygulamalar indirim kapsamında değildir.     

v Normal ve sezaryan doğumlarda % 10 indirim uygulanmaktadır. Epidural (prenses) doğumlar indirim kapsamında değildir.

v Ağız ve diş sağlığı muayenesi ücretsiz olup, tedavilerde % 10 indirim uygulanmaktadır.

 

ÖZEL GÖZDE ADIYAMAN HASTANESİ

Başlama Tarihi     : 21/12/2020

Bitiş Tarihi            : 21/12/2021

İçerik                    : Birliğimiz ile Özel Gözde Adıyaman Hastanesi arasından gerçekleştirilen Hizmet Protokolü gereği birliğimiz ve bağlı odalarımız çalışanları ile oda üyelerinin kendileri ve birinci derece yakınlarının faydalanabilecekleri hizmetlerde aşağıda belirtilen indirim imkanları sağlanmıştır.

v Birliğimiz ve bağlı odalarımız çalışanları ile oda üyelerinin kendileri ve birinci derece yakınlarının tedavilerinde Özel Gözde Adıyaman Hastanesi tarafından belirlenen ilave ücretleri için ayaktan başvurularda ve sonrası istenebilecek tetkiklerde % 20 indirim uygulanacaktır.

v Hastanede yapılan tüm operasyonlarda ve medikal yatışlarda (otelcilik ücretlerinde) % 10 indirim uygulanacaktır.

v Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmayan işlemler (HSG, AŞILAMA, MİKRO ÇİP YÖNTEM, İLE AŞILAMA EPİDURAL ANESTEZİ) veya isteğe bağlı uygulamalar indirim kapsamında değildir.     

 

DENİZBANK

Başlama Tarihi     : 03/03/2021

Bitiş Tarihi            : 03/03/2022

İçerik                    : 

vTAKSİTLİ TİCARİ KREDİ                                                                                                                                                       Banka, üyelerimize 3 ay ertelemeli krediyi dönem piyasa koşullarına göre avantajlı fiyatlama ile sunacaktır.               

v POS FİYATLAMASI                                                                                                                                                              POS Komisyon oranı belirlenmesi üye bazında değişebilecek olup, BKM Takas Komisyon Maliyeti bu oranın belirlenmesinde esas unsur olmaktadır. Buna bağlı olarak, POS komisyon oranında Üyelerimize piyasa koşullarına göre avantajlı fiyatlama yapılacaktır.

 v BONUS BUSIESS                                                                                                                                                               Banka, Üyelerimize şubeden yaptıkları Anında Kart Bonus Business başvuruları için kart limitinden 500 TL 0%    Faizli Taksitli Nakit Avans sunacaktır.