Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

AESOB Başkanı Duranay’dan Prof. Dr. Turgut’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Ziya Duranay ve beraberindeki AESOB Başkan Vekili ve Adıyaman Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ahmet TAŞ, AESOB Yönetim Kurulu üyesi ve Adıyaman Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut YÜCEL, Adıyaman Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Şeyh Ahmet İNAL, AESOB Denetim Kurulu Başkanı ve Adıyaman Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Sinan TURAN, AESOB Genel Sekreteri Mesut ERGÜL, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’u makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerinde bulundular.

Turgut’a yeni görevinde başarılar dileyen Duranay, esnaf temsilcileri olarak her zaman Prof. Dr. Mehmet Turgut ve üniversitenin destekçisi olacaklarını söyledi.

Duranay: “Hocamızın yeni görevi kendisine ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun. Kendisi Adıyamanlı olması hasebiyle yakından tanıdığımız bir isim. İnşallah bugüne kadarki olan başarısı Adıyaman Üniversitesinde de devam edecektir.” dedi.

Turgut ise Duranay’a ziyaret ve temennilerinden dolayı teşekkür ederek: “Esnaflarımız bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Ziyaret ve dilekleriyle bizleri çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Esnaf odamıza çalışmalarında da başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ilimize ve üniversitemize güzel şeyler katacağımızı ümit ediyorum.” diye konuştu.