Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

AESOB’ Tan Alışveriş Ve Hizmet Protokolü

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ile Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan Güneş Garden Satış Mağazası arasında, AESOB’a bağlı oda üyeleri, oda çalışanlarının ve birinci derece yakınları (anne,baba,eş,çocuk,kardeş) indirimlerden faydalanabileceği protokolü imzalandı.

AESOB Genel Sekreteri Mesut ERGÜL ile Güneş Garden Satış Mağazası Halkla İlişkiler Uzmanı Feryal ALPTEKİN arasında imzalanan protokolle, AESOB (Birlik) ve bağlı odaların çalışanlarına, AESOB’a bağlı 23 mesleki oda ve 2 şube ye kayıtlı 12.500 faal esnaf ve sanatkarın kendileri ve bakmakla yükümlü olduğu birinci derece aile fertlerinin (anne,baba, eş, çocuk, kardeş) Adıyaman Güneş Garden Satış Mağazası tarafından sunulan alışveriş ve hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacaklardır.

İş bu anlaşma doğrultusunda;

* Üyelere hizmet ve alışverişlerde olmak üzere toplam fatura tutarı üzerinden peşin ve kredi kartı ödemelerde % 10 indirim uygulanacaktır.

*Meslek kuruluşları Başkan, yönetim kurulu üyelerine ve personellere hizmet ve alışverişlerde olmak üzere toplam fatura üzerinden peşin ve kredi kartı ödemelerde % 15 indirim uygulanacaktır.

*Tüm üye ve personellere bir seferde 400,00 Tl hizmet ve alışverişlerde peşin ve kredi kartı ödemelrinde % 20 indirim uygulanacaktır.

*Birlik ve bünyesindeki mesleki odaların düzenleyeceği toplantı ve etkinliklerinde, % 20 grup indirimi uygulanacaktır.